Производители >>  Granado

Granado

GRANADO – це найширший асортимент гранітних кухонних мийок в Україні.

Шість переваг мийок ТМ GRANADO:

• Технологічність

80% кварцевого наповнювача, 20% стійкого полімеру створюють унікальний баланс. До складу гранітних мийок не додають пластик або гіпс та не порушують чітко відміряні пропорції. Як результат: мийки GRANADO вкрай складно пошкодити випадковими ударами кухонної техніки, а тим більше звичайною ложкою, ножем, тарілкою, сковорідкою або каструлею. Виробник відповідає за якість свого продукту, тому вся продукція GRANADO укомплектована гарантійними талонами.

• Гігієнічність

Технологія Nanogranite забезпечує антибактеріальний ефект завдяки якому бактерії, а з ними і неприємний запах, не затримуються на поверхні кухонних мийок GRANADO.

• Комфорт

Мийки GRANADO легко монтуються, тому що укомплектовані кріпленнями та повнокомплектним якісним сифоном, а змішувачі мають шланги для підключення до води. Так ви отримуєте вже готовий продукт, який не потребує додаткових витрат. Кухонні гранітні мийки GRANADO легше мити порівняно з аналогічними мийками інших виробників. Мийки GRANADO не потребують постійного виснажливого догляду, вони максимально задовольняють сучасний швидкий ритм життя.

• Найширший вибір

Різноманітність стильових рішень (класика, модерн, hi-tech, мінімалізм, кантрі) та форм (кругла, овальна, прямокутна, квадратна, трапецієвидна) – вибирайте форму і стиль, відповідно дизайну вашої кухні. 250+ товарних позицій гранітних кухонних мийок, змішувачів та аксесуарів в різних стильових рішеннях. Прагнення до балансу втілилося і у кольоровій гамі – кожна гранітна мийка компанії представлена в 8, а змішувачі в 9 кольорових рішеннях.

• Безпека продукції

Продукція GRANADO має санітарно-епідеміологічний сертифікат, який гарантує безпечнічність продукції. Швидка логістика Компанія GRANADO забезпечує своїх клієнтів безкоштовною доставкою в будь-який куточок України в найкоротші терміни.